Binance TR referans kodu ve Referans kimliği ile %65 indirim kazanın

Binance TR borsasına kaydolurken referans kodu veya Referans kimliği olan F67K9GYX İle Kayıt Olun. %65 indirim kazanın.

Binance TR (Türkiye) Referans Kodu: F67K9GYX

Binance TR (Turkiye) Referans Kodu: F67K9GYX Olarak Kullanilir. Dünyada en çok kullanılan, ömür boyu geçerli, en yüksek indirim oranına sahip referans kodudur.

Kayıt olurken Referans Kimliği yazan yere F67K9GYX yazınız. Alacağınız komisyon indirimi % 65'dir.

Binance TR Nasıl Kayıt Olacaksınız?

1-) Binance TR Referans Kodlu Kayıt linkine tıklayınız. Referans Kimliği yazan yerde F67K9GYX yazdığından emin olunuz.

2-) E-Posta ve Cep Telefonu numaranızı giriniz.

3-) En az 8 karakterden oluşan ve en az bir büyük harf, bir küçük harf ve bir rakam içeren Şifre belirleyiniz.

4-) TC no, ad, soyad, vatandaşlık ve uyruk bilgileri ve doğum tarihinizi yazınız.

5-) Aydınlatma metinlerini okuyup ilgili kutucukları işaretleyiniz ve Kayıt Ol yazısına tıklayınız.

6-) Daha sonra Binance TR mobil uygulamasını cep telefonunuza yükleyiniz ve KYC yani Kimlik Doğrulama işleminizi yapınız.

7-) Ömür boyu %65 komisyon indirimini kazandınız.

Binance TR Sık Sorulan Sorular

Binance TR Referans Kodu Nedir?

Binance TR Referans Kodu: F67K9GYX'dir. Türkiye de Binance Türkiye borsasına kayıt olurken en çok kullanılan referans kodudur. Binance TR referans kodu ile kayıt olursanız komisyon indirimleri ve bonus hediyeler kazanırsınız. Ömür boyu geçerli bu referans kodunu kullanmayı unutmayın. Sonradan referans kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olurken referans kodu ile kayıt olun. 

Binance TR Nasıl Kayıt Olunur ve Nasıl Hesap Açılır?

Adım 1: cryptoreferralcode.net Binance TR Kayıt Linkine Tıklayınız = > Kayıt Linki => https://www.trbinance.com/account/signup?ref=F67K9GYX

Adım 2: Kendinize ait "E-Posta" adresinizi ve "Cep Telefonu" numaranızı giriniz.

Adım 3: Bir şifre belirleyin (En az 8 karakterden oluşmalı ve en az bir büyük harf, bir küçük harf ve bir rakam içermelidir. ) ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 4: "Referans Kimliği (opsiyonel)" yazan yerde "F67K9GYX" yazdığından ve "Komisyon geri ödeme oranınız: 20%" yazdığından emin olun.

Adım 5: Adınızı, Soyadınızı, Doğum Tarihinizi, Vatandaşlık bilginizi, Uyruğunuzu ve TC Kimlik No bilgilerinizi giriniz.

Adım 6: "KVKK Aydınlatma Metni" ni okuyunuz ve ilgili kutucukları tıklayıp "KAYIT OL" butonuna tıklayınız.

Binance TR Kimlik Doğrulama Nasıl Yapılır?

Adım 1: Binance TR mobil uygulamasını cep telefonunuza yükleyin. Uygulamayı açın ve sağ üstteki profil amblemine dokunun.

Adım 2: Daha sonra Binance TR hesabınızda oturum açın.

Adım 3: Aynı kısımdan “Kimlik Doğrulama” seçeneğine dokunun ve “Kimlik Doğrulama” yı seçin.

Adım 4: Doğrulama işlemine devam etmek için önce “Kimlik” seçeneğini seçin.

Adım 5: Doğrulama yapmak için kullanmak istediğiniz belge tipini seçin.

Adım 6: “Ön yüzünü yükle” seçeneğini seçin. Kameranız açılacaktır, kimliğinizin ön yüzünün fotoğrafını çekin. Görüntünün net olduğundan ve çektiğiniz fotoğraftaki bilgilerin kolayca okunabildiğinden emin olun.

Adım 7: Daha sonra kimliğinizin arka yüzünü yükleyin. Belgenizin arka yüzünün fotoğrafını çekerken de görüntünün net olduğundan ve çektiğiniz fotoğraftaki bilgilerin kolayca okunabildiğinden emin olun. Bu noktada “Adımları Tamamla” ekranına geri yönlendirileceksiniz, “Selfie” seçeneğini seçin.

Adım 8: “Selfie çek” i seçtikten sonra telefonunuzun ön kamerası açılacaktır. Lütfen yüzünüzün kamera alanını olabildiğince doldurduğundan emin olun. Adımları doğru bir şekilde tamamladıktan sonra, kimlik doğrulama işleminiz kısa bir süre içerisinde gerçekleşecektir.

Binance TR Referans Kodu: F67K9GYX

Binance TR Referans Kodu: F67K9GYX

Binance TR Referans Kodu 2024 Nedir?

Binance TR Referans Kodu: F67K9GYX'dir. 2024 yılı ve sonrası için ömür boyu geçerli referans kodudur. Türkiye de Binance Türkiye borsasına kayıt olurken en çok kullanılan referans kodudur.

Binance TR Referans Kodu: F67K9GYX (2024)

Binance TR Referans Kodu: F67K9GYX (2024)

Binance TR Referans Kimliği Nedir?

Binance TR Referans Kodu ile Referans Kimliği aynı anlamı taşır. Kripto para borsalarına kayıt olurken kullanıcılar genelde "Referans Kodu" terimini araştırırlar. Fakat aralarında hiç bir fark yoktur. Binance TR Referans Kodu veya Referans Kimliği: F67K9GYX'dir

Binance TR Referans Kimliği (Opsiyonel) Nedir?

Binance TR Referans Kimliği (opsiyonel); borsaya kayıt olurken referans kodu yazılan yerdir. Referans Kimliği (opsiyonel) yazan yere: F67K9GYX yazınız. Böylece referans kodu ile kayıt olmuş ve ömür boyu %65 komisyon indirimi kazanmış olacaksınız.

Binance TR Referans İptal Etme Nedir?

Binance TR Referans Kodu iptal etme diye bir şey yoktur. Referans kodu iptal etmeyi hiç bir kulanıcı istemez. Çünkü; referans kodu ile kayıt olmuş kullanıcı borsa üzerinde yaptığı işlemlerde komisyon indirimleri ve komisyon geri ödemeleri kazanırlar. Referans ile kayıt olmanın zararı yoktur aksine faydası vardır. Bu yüzden referans kodu ile kayıt olunuz.

Binance TR Referans Kodu Ne İşe Yarar?

Binance TR Referans Kodunun yararı kayıt olan yeni kullanıcıya borsa üzerinde yaptığı işlemlerde komisyon indirimleri, komisyon geri ödemeleri (cashback) ve belirli hediyeler kazandırır. Binance TR Referans Kodu: F67K9GYX'dir.

Binance TR TRY Yatırma İşlemim Gerçekleşmedi, Ne Yapabilirim?

BinanceTR Ağ Hatası Sorunu Alıyorum Yardım?

BinanceTR Komisyon Ücretleri Nasıl?

Binance TR Türkiye Komisyon Oranları Nasıl?

Binance TR Türkiye kripto para borsası komisyon oranları oldukça makul seviyelerdedir. %25 BNB(Binance Coin) indirimine ek olarak cryptoreferralcode.net referans koduna özel %20 komisyon ücretleri geri ödeme(cashback) fırsatını kaçırmayın.

Binance TR (Türkiye) Komisyon Ücretleri Tablosu

Binance TR (Türkiye) Komisyon Ücretleri Tablosu

Binance TR (Türkiye) USDT (Tether) Çekim Komisyon Ücretleri Tablosu

Komisyon ücretlerine baktığımızda; yatırma ücretlerinde herhangi bir komisyon alınmıyor. Yani Binance TR hesap cüzdanınıza USDT yatırırsanız herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Çekim ücretlerinde ise en uygun olan ağlar => Tron (TRC20), BNB Smart Chain (BEP20) olarak gözükmekte.

Kripto Para Helal mi? Caiz mi?

Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caiz dir yani helal dir.

Binance TR ve Kripto Para Borsaları Helal mi ya da Caiz mi?

Binance TR Referans Kimliği (Opsiyonel) Nedir?

Binance TR Referans Kimliği (opsiyonel); borsaya kayıt olurken referans kodu yazılan yerdir. Referans Kimliği (opsiyonel) yazan yere: F67K9GYX yazınız. Böylece referans kodu ile kayıt olmuş ve ömür boyu %65 komisyon indirimi kazanmış olacaksınız.

Binance TR Cep Telefonu Mobil Uygulama İndirme Linkleri

Binance TR Google Play Mobil Uygulaması
Binance TR App Store Mobil Uygulaması

Binance TR (Türkiye) Sosyal Medya Bağlantıları

LinkFacebookTwitterInstagramYouTubeTikTokLinkLink